Text Size
Programs DUSZTANE POP iráni együttes

DUSZTANE POP iráni együttes

There are no translations available.

iranipop_500 A zenekar több mint 40 éve foglalkozik az iráni hagyományos és modern zenével. Eddig több mint 5000 fellépés van mögöttük, amelyeken élőben és színpadon szerepeltek. A hét tagú teheráni együttes énekese Parviz Taheri az egyik leghíresebb iráni előadóművész az iráni zenei életben. A zenekar őszintén reméli, hogy szép és boldog pillanatokat szerez a kedves magyar közönségnek, jó emlékeket hagyva az iráni kultúráról.

Iráni Iszlám Köztársaság
Budapesti Nagykövetsége


Helyszín: 1054 Budapest Szabadság tér 2. Hazatérés Temploma
Időpont: 2012. március 23-án 18-órakor

napkelet logo

konyvek
Tekintse meg az egye- sületünknél megrendel- hető, a szerző által de- dikált könyveket

szilajcsiko
arkad
szozat
hunhirlogo
szekelypajzs
kurultajbanner_125_125px
gyepugif_3
csikiszekelymuzeum
lakiteleknepfoiskola