Text Size
There are no translations available.

Suni-logoSzereted az állatokat, a virágokat, a kavicsokat? Gyere velünk, kalandozzunk együtt Földanyó birodalmában! Beszélő növények, bohókás állatok, életre kelt kőzetek mesélnek magukról, és arról a világról, amit rajtuk kívül csak kevesen ismerhetnek – hiszen nem mindenki ért a madarak, a fák vagy a sziklák nyelvén! Itt minden élőlény (és élettelen képződmény) izgalmas, értékes teremtmény, akit érdemes megismerni, megszeretni – és megvédeni. Érdekes írások, gyönyörű fotók, játékok, rejtvények! Mese, varázslat minden oldalon az ezerarcú természetről. Várunk olvasóink közé minden mesebeli lelkű gyereket és gyermeklelkű felnőttet!

Mirtse Zsuzsa főszerkesztő        

napkelet logo

konyvek
Tekintse meg az egye- sületünknél megrendel- hető, a szerző által de- dikált könyveket

szilajcsiko
arkad
szozat
hunhirlogo
szekelypajzs
kurultajbanner_125_125px
gyepugif_3
csikiszekelymuzeum
lakiteleknepfoiskola